Блог

Полюби ЗНО, і воно полюбить тебе!

#тінейджер_тінейджеру_по_секрету

Зазвичай майбутніх абітурієнтів можна поділити на дві групи: ті, хто в режимі 24/7 готується до ЗНО, та ледацюжки, які хочуть підготуватися до іспиту, але через інстаграмчики-телеграмчики не можуть.

Я  – десь посередині. Ні, не подумайте, що мені вдається зупиняти час чи що я знайшла 25 годину в добі. До всього, не можу сказати, що я старанна і працьовита (ще той лінтюх насправді). Просто я полюбила ЗНО 😍

Серйозно, ЗНО – непогана нагода вдосконалити свої знання з певних предметів і в ритмі підготовки познайомитися з кльовими людьми. Так, ці іспити трохи дивні та недосконалі, але треба вміти бачити позитив, і тоді опановувати матеріал буде набагато легше. Ви маєте із задоволенням вивчати предмет, тоді він засвоюється найкраще. А щоб у вас було бажання хоча б почати щось робити і щоб робота була ефективною, ловіть кілька порад:

  • Пам’ятайте, що ЗНО – звичайний іспит. Від  нього небагато залежить. Звісно, кожен хоче потрапити на бюджет, і я щиро бажаю кожному успіху та наснаги, бо то дуже гарне і ЦІЛКОМ реальне поривання, але ставтеся до ЗНО як до семестрової контрольної.  Не бійтеся його, будьте сміливішими, бо «сміливі завжди мають щастя». Ви побачите, що без агоній підготовка стане легшою 💪 .
  • Не відмовляйте собі в радощах життя. Гуляйте з друзями, займайтеся спортом, подорожуйте… Гарний настрій – гарант успіху. А щоб він був – ЖИВІТЬ.
  • Більше фруктів, води та свіжого повітря. Не забувайте про здоров’я. Наша розумова   активність ще й як пов’язана з самочуттям.🚴
  •  Опануйте основи тайм-менеджементу. Навчіться більш-менш раціонально використовувати свій час. Я вважаю, що 1–3 години цілком достатньо для щоденної науки. Тому не стрибайте вище голови,  а плануйте свій час так, щоб ви все встигали: на танці походити та розуму набратися.

 

Текст: Марія Гаращенко